Choď na obsah Choď na menu
 


Prípravné zápasy na Brezovej

2. 4. 2012

 AFC Nové Mesto n/V - MFK Stará Turá     8:3  (1:0, 2:0, 4:3, 1:0)

(30.3.2012, 16,00 hod, štadión Brezová pod Bradlom)

 

Počas krátkeho sústredenia na Brezovej si naši futbalisti zmerali sily s chlapcami zo Starej Turej. Oba kolektívi dostali riadne "do tela", keďže sa hralo 4x20 min. Naviac zápas sprevádzalo  chladné a veterné počasie. Na prírodnej tráve tunajšieho ihriska chlapci predviedli najmä v druhej a tretej štvrtine výborný výkon a viacerími okulahodiacimi kombináciami potešili trénera Udvorku. Ten im samozrejme vytkol aj slabšie momenty a niektoré individuálne chyby. Napriek tomu môžeme byť s dnešnou hrou spokojný a v tejto fáze prípravy nás napĺňa optimizmom pred jarnou sezónou.

V ďalšom zápase v rámci pobytu na Brezovej čaká hráčov AFC súper z Moravian, ktorému chcú chalani oplatiť nedávnu prehru na ich ihrisku. Zapas je naplánovaný na nedeľu 10,00 hod.

 

 AFC Nové Mesto n/V - OTJ Moravany   3:0   (3:0, 0:0, 0:0)

(1.4.2012, 10,00 hod., štadión Brezová)

Na záver sústredenia naši mladí futbalisti nadviazali na dobrú hru z piatka a súperovy z Moravian oplatili nedávnu prehru. Za chladného počasia predviedlo celé družstvo sympatický bojovný výkon a zaslúžene sa radovalo z víťazstva. Verme, že forma chlapcom vydrží až do úvodu sezóny v Púchove.