Choď na obsah Choď na menu
 


Proti Zvolenu víťazne!

28. 3. 2013

FK Zvolen AFC Nové Mesto n/V  1:4  (1:3)

(nedeľa 24.3.2013, 10,00 hod., štadión Brezová pod Bradlom)

Po vysokej prehre v Skalici sme nastúpili v ďalšom prípravnom zápase proti neznámemu súperovi zo Zvolena. Stretnutie sa odohralo za mrazivého počasia na umelej tráve v Brezovej, kde boli chlapci z mesta bryndze na sústredení.

Naši hráči vstúpili do zápasu zodpovedne a mali viac z hry,čo korunovali troma gólmi po pekných kombinačných akciách. Treba dodať, že súper nedosahoval kvalitu Skalice a poskytoval Novomešťanom priveľa priestoru. V závere polčasu sa však naši futbalisti uspokojili s vedením a iniciatívu prenechali súperovi. Ten po dobre zahratom rohovom kope skorigoval na 1:3. Po zmene strán začali opäť lepšie Zvolenčania a po našich viacerých stratách lôpt v strede ihriska párkrát nebezpečne ohrozili našu bránu. My sme si vypracovali niekoľko dobrých streleckých príležitostí po rýchlych protiútokoch. Žiaľ, zakončenie až na jeden prípad bolo nepresné. Chalani si po zaslúženej výhre trocha zdvihli sebavedomie. Veľmi úzky káder vyžaduje od každého jednotlivca veľký fyzický fond. Už najbližší majstrovský duel so Šamorínom bude pre naše družstvo ťažkou skúškou.

                                                                                                                                    JS