Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 12.kola

16. 5. 2011

Baník Handlová - FK Prievidza  1:4

MFK Dubnica - FK Raven P. Bystrica  4:2  (predohrávané)

AS Trenčín - FK Púchov  5:1

Spartak Myjava - AFC Nové Mesto n/V   0:0

(Myjava, 17.5.utorok 16,30 hod.)

 

  Dnes sme nastúpili na ihrisku vedúceho celku tabuľky z Myjavy. Od úvodného hvizdu bolo vidieť, že tréner pripravil naše družstvo na "zápas jari" veľmi dobre. Hráči a hráčka nadviazali na výborný výkon z minulého zápasu s Dubnicou a počas celého stretnutia boli aktívnejším a dovolím si tvrdiť aj lepším kolektívom. Žiaľ ako nám to gólovo sypalo s Dubničanmi, na Myjave nie a nie rozvlniť súperovu sieť. Z množstva šancí, ktoré si naši hráči vypracovali sa im ani jednu nepodarilo premeniť, keď domáci zachraňovali viac-krát na bránkovej čiare. Ale aj taký vie byť futbal. Napriek sklamaniu, že sme tento zápas nedoviedli do víťazného konca, treba našim mladým futbalistom pogratulovať k výkonu, ktorým potvrdili, že právom patria na čelné pozície súťaže.

  I keď sa nám Myjavu nepodarilo zosadiť z prvého miesta, netreba hádzať flintu do žita. Do konca ligy zostávajú ešte 2 kolá a na našich dnešných hostiteľov čaká zápas v Považskej Bystrici. Hráči Ravenu potvrdzujú nárast formy, a ak zopakujú výkon, ktorý predviedli proti nám, môžu kopaničiarov poraziť. My sa však musíme hlavne sústrediť na naše zostávajúce zápasy a pokračovať v hernom progrese z posledného obdobia.