Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 7.kola (Handlová-AFC NM)

5. 10. 2011
Spartak Bánovce nad Bebravou - AS Trenčín   5:3

MFK Dubnica - Spartak Myjava   1:3

FK Púchov - FC Baník Horná Nitra PD   0:2

FC Baník H. Nitra /HA/ - AFC Nové Mesto n/V  1:10 (0:6)

 

 

( nedeľa 9.10.2011, 15,30 hod., štadión Handlová )

 

Po nevýrazných výkonoch v uplynulých kolách a náročnom sobotnom turnaji na Brezovej sme odchádzali na Hornú Nitru s cieľom konečne zvíťaziť . Trocha sme sa obávali, ako budú po náročnom programe chlapci na tom s fyzickými silami. Na handlovský trávnik však vybehli naši hráči akoby "zocelení" zo včerajších ťažkých bojov za nepríjemného počasia v Brezovej pod Bradlom.  Od začiatku zápasu naznačili, že výhra nad Jupie Podlavice v záverečnom súboji o konečné umiestnenie na P.J.Servis Bradlan Cup, im prinavrátila stratené sebavedomie. Novomešťania  v úvodnej 10-minútovke po pekných kombináciach 3-krát rozvlnili sieť domácich. Vo výbornom výkone však pokračovali ďalej a tak skóre narastalo až do polčasového stavu 0:6. Po zmene strán za chladného počasia sa obraz hry nezmenil a naše družstvo naďalej dominovalo. Chlapci ponúkli prítomným divákom množstvo vydarených kombinácii okorenených peknými gólmi. Čestný úspech zaznamenali aj domáci futbalisti po ojedinelom útoku, ktorý ich útočník zakončil nechytateľnou strelou do šibenice. Pozitívom dnešného vystúpenia je aj fakt, že sa v našom drese gólovo presadili viacerí hráči, čo ich určite povzbudí v nasledujúcich zápasoch. Myslím si, že ak chlapci zopakujú dnešný výkon aj doma proti lídrovi z Bánoviec, môžu byť opäť úspešný.

 

                                                                    JS