Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 22.kola/Gbely-N.Ves/

26. 5. 2013

 Výsledky 22.kola

Stará Turá - Bor.Mikuláš  3:4

Holíč - Sereď  0:8

Galanta - Veľký Meder  6:0

ČFK Nitra "B" - Ivanka p/Nitre  3:0 

Senica-Čáčov - Šamorín "B"  4:0

Kúty majú voľno

 

Nafta Gbely -  SFK Nová Ves (AFC NM U12)    1:5  (1:1)

(3.liga ml.žiakov-stred, 25.5.2013, sobota 12,00 hod.,štadión Gbely)

Za daždivého počasia sme nastúpili na pôde mužstva z dolnej časti tabuľky. V úvodných minútach mali niektorí naši hráči problémy so stabilitou na klzkom teréne a tak sa nám nedarili kombinácie. Naopak domáci futbalisti udreli po rýchlom protiútoku, keď si dobre prihrali medzi našimi obrancami a prehrávali sme 1:0. Hostia zostali trochu zaskočení a ich hra pôsobila kŕčovito. Naftári ešte raz postrašili, ale ich krížnu strelu náš brankár vytlačil na roh. Potom naši hráči začali postupne získavať hernú prevahu, avšak zakončenie nevychádzalo podľa predstáv. Napriek tomu vytrvali v aktivite a tá bola korunovaná v závere polčasu po krásnej učebnicovej kombinácii, dôležitým vyrovnávacím gólom. Do druhej polovice zápasu sme vstúpili opäť trocha rozpačito, ale potom sa chalani rozohrali k veľmi slušnému výkonu. Predviedli viacero pohľadných akcii, z ktorých sa im podarilo 4-krát skórovať. Napriek tomu, že sme mali opäť prázdnu lavičku, chalani vydržali kondične. V závere duelu mohli dokonca ešte prikrášliť výsledok, ale niektoré akcie zbytočne "prekombinovali". Výhra je dôležitá a stále nás drží v hre o 3.miesto. Najbližšie nastúpime proti kvalitnému družstvu ČFK Nitra a len výkon každého hráča na hranici svojich možností nám môže priniesť úspech.

                                                                                          JS