Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky 23,24,25 a 26.kola

31. 5. 2014

 AFC Nové Mesto n/V - Svinná  15:0  (3:0)

(23.kolo, 3.liga MŽ-sever, nedeľa 25.5.2014, 12,00 hod., Štadión AFC)

Súper od úvodu šokoval domácich hráčov tým, že sa nesnažil hrať futbal, ale každú loptu zakopával čo najďalej do autu. Dokonca aj brankár vykopával všetky lopty mimo ihriska. Vznikali mnohé situácie, nad ktorými prítomní diváci, len nechápavo krútili hlavou. Tréner Svinnej sa touto antifutbalovou taktikou snažil minimalizovať počet gólov v sieti svojho okliešteného mužstva. V prvom dejstve sa mu to ako tak darilo, ale po zmene strán bez zraneného brankára skóre narástlo. Domáci hráči sa nenechali znechutiť hrou hostí a po viacerých pekných kombináciach aspoň trocha vylepšili dojem z dnešného čudného futbalového súboja...                                                                                     

                                                                                                         JS

Junior Kanianka - AFC Nové Mesto n/V    0:13  (0:4)

(24.kolo, 3.liga MŽ-sever, sobota 30.5.2014, 12,00 hod., Štadión Kanianka)

Ďalšie povinné víťazstvo nášho mužstva u slabšieho súpera. Ostáva nám veriť, že v ďalšom kole k nám pošle Horná Nitra kvalitný výber a preverí výkonnosť našich hráčov po každej stránke.  

                        

 

 

AFC Nové Mesto n/V - FC Horná Nitra B   3:1  (2:0)

(25.kolo, 3.liga MŽ-sever, sobota 7.6.2014, 12,00 hod., Štadión AFC)

 

V poslednom domácom zápase sme privítali chlapcov z Hornej Nitry. Mesiac po návrate z Talianska chalani opäť hrali futbal s výkonnostne vyrovnaným súperom. Konečne si zachytal brankár a aj obrana bola nepomerne viac zaťažená ako v v minulých zápasoch. Naši útočníci mali do činenia s dobrou obranou súpera, cez ktorú sa napokon dokázali trikrát presadiť. Po solídnom výkone sme zaslúžene zvíťazili a tak v poslednom kole vo Vesteniciach, by nemal byť problém udržať neporaziteľnosť v súťaži.

                                                                                                                                  JS 

 

Dolné Vestenice - AFC Nové Mesto n/V   0:10  (0:4)

(26.kolo, 3.liga MŽ-sever, sobota 14.6.2014, 12,00 hod., Štadión Vegum)

Posledný súťažný zápas naši hráči zvládli ako vo väčšine prípadov a to dvojciferným víťazstvom. Urobili tak úspešnú bodku za sezónou, v ktorej suverénne dominovali a získali titul majstrov 3.ligy-sever.

Gratulujeme chalani a Tréner!